Bilder Bengt Olson

Bengt Olson

0 SEK

Värdering: - SEK

mapp med 3 litografier "Skagen", 28/120, signerad, bladmått 76x56

Auktionskammaren i Vätterbygden

Lillgatan 28
554 51 Jönköping

info@auktionskammaren.se
Tel: 036-35 14 60, 070-444 36 89