Auktioner Konst & Grafik Okänd konstnär Italien

Bilder Okänd konstnär Italien

Okänd konstnär Italien

0 SEK

Värdering: - SEK

antik oljemålning på duk, porträtt av sydländsk yngling i festkläder, signerad, 51x40, rammått 60x50 (krackelyr, lagningar, dukskada)

Auktionskammaren i Vätterbygden

Lillgatan 28
554 51 Jönköping

info@auktionskammaren.se
Tel: 036-35 14 60, 070-444 36 89