Bilder Okänd konstnär Italien
Okänd konstnär Italien
antik oljemålning på duk, porträtt av sydländsk yngling i festkläder, signerad, 51x40, rammått 60x50 (krackelyr, lagningar, dukskada)
1 200 SEK
200 SEK