Auktioner Konst & Grafik Margit Artner Ungern

Bilder Margit Artner Ungern

Margit Artner Ungern

0 SEK

Värdering: - SEK

etsning A/P 6, vinthund i palatsinteriör, signerad, bildmått 27x36, rammått 54x74

Auktionskammaren i Vätterbygden

Lillgatan 28
554 51 Jönköping

info@auktionskammaren.se
Tel: 036-35 14 60, 070-444 36 89