Auktioner SOCKERSTRÖARE "Sockerpullan" Jie & FAT "Janssons Frestelse" Jie Retro (bruksslitage, litet nagg i fat)

Bilder SOCKERSTRÖARE "Sockerpullan" Jie & FAT "Janssons Frestelse" Jie Retro (bruksslitage, litet nagg i fat)

SOCKERSTRÖARE "Sockerpullan" Jie & FAT "Janssons Frestelse" Jie Retro (bruksslitage, litet nagg i fat)

1 timme 52 minuter

2026-01-25 22:42

325 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona