Bilder Rolf Svensson

Rolf Svensson

0 SEK

Värdering: - SEK

akvarell, vinterlandskap med rådjur utanför rött hus, signerad, bildmått 27x42, rammått 48x62

Auktionskammaren i Vätterbygden

Lillgatan 28
554 51 Jönköping

info@auktionskammaren.se
Tel: 036-35 14 60, 070-444 36 89