Auktioner Möbler Sidobord/soffbord 1930/40-tal

Bilder Sidobord/soffbord 1930/40-tal

Sidobord/soffbord 1930/40-tal

0 SEK

Värdering: - SEK

betsad björk, hylla under bordsskivan, fyrpassformad centralfot, lejontassar, höjd 67, bredd 60x60 (bruksslitage, fanerskada)

Auktionskammaren i Vätterbygden

Lillgatan 28
554 51 Jönköping

info@auktionskammaren.se
Tel: 036-35 14 60, 070-444 36 89