Bilder Sidobord/soffbord 1930/40-tal
Sidobord/soffbord 1930/40-tal
betsad björk, hylla under bordsskivan, fyrpassformad centralfot, lejontassar, höjd 67, bredd 60x60 (bruksslitage, fanerskada)
1 200 SEK
200 SEK