Auktioner PELARBORD intarsia 1900-tal. H:58cm Dia:80cm. bruksslitage, fanersläpp.

Bilder PELARBORD intarsia 1900-tal. H:58cm Dia:80cm. bruksslitage, fanersläpp.

PELARBORD intarsia 1900-tal. H:58cm Dia:80cm. bruksslitage, fanersläpp.

0 SEK

Värdering: - SEK

Auktionera

Stormgatan 20
652 21 Karlstad

info@auktionera.se
072 738 38 28