Bilder PELARBORD intarsia 1900-tal. H:58cm Dia:80cm. bruksslitage, fanersläpp.
PELARBORD intarsia 1900-tal. H:58cm Dia:80cm. bruksslitage, fanersläpp.
600 SEK