Bilder Axel Olson
Axel Olson
färglitografi 80/260, "Vindfläkt" signerad, bildmått 32x52, rammått 53x72 (glas med spricka i ett hörn), färglitografi 177/260, bro med figurer, signerad, bildmått 28x58, rammått 50x79 (2)
650 SEK
1 200 SEK
200 SEK