Bilder Axel Olson

Axel Olson

0 SEK

Värdering: - SEK

färglitografi 80/260, "Vindfläkt" signerad, bildmått 32x52, rammått 53x72 (glas med spricka i ett hörn), färglitografi 177/260, bro med figurer, signerad, bildmått 28x58, rammått 50x79 (2)

Auktionskammaren i Vätterbygden

Lillgatan 28
554 51 Jönköping

info@auktionskammaren.se
Tel: 036-35 14 60, 070-444 36 89