Bilder Hansi Kobes

Hansi Kobes

0 SEK

Värdering: - SEK

färglitografi 1/450, "Shangri-Life 1973", signerad -73, 56x88, rammått 73x103 (passerpartout med fuktfläck)

Auktionskammaren i Vätterbygden

Lillgatan 28
554 51 Jönköping

info@auktionskammaren.se
Tel: 036-35 14 60, 070-444 36 89