Auktioner Konst & Grafik Anders Fogelin

Bilder Anders Fogelin

Anders Fogelin

0 SEK

Värdering: - SEK

färglitografi "Tryckeriet", signerad, 16x69, rammått 26x80

Auktionskammaren i Vätterbygden

Lillgatan 28
554 51 Jönköping

info@auktionskammaren.se
Tel: 036-35 14 60, 070-444 36 89