Bilder Ardy Strüwer

Ardy Strüwer

0 SEK

Värdering: - SEK

färglitografi 135/150, svanar och ros, signerad Paris 1985, 75x56, rammått 84x64

Auktionskammaren i Vätterbygden

Lillgatan 28
554 51 Jönköping

info@auktionskammaren.se
Tel: 036-35 14 60, 070-444 36 89