Auktioner Konst & Grafik LEONA OPPENHEIMER. Olja på duk, signerad & daterad 1989.

Bilder LEONA OPPENHEIMER. Olja på duk, signerad & daterad 1989.

LEONA OPPENHEIMER. Olja på duk, signerad & daterad 1989.

100 SEK

Värdering: - SEK

Ram mäter ca: 65x78cm.

Laholms Auktioner

Kristianstadsvägen 65
Laholm Laholm

info@laholmsauktioner.se
0737564902