Auktioner Möbler VITRINSKÅP, idegran, 1900-talets andra hälft

Bilder VITRINSKÅP, idegran, 1900-talets andra hälft

VITRINSKÅP, idegran, 1900-talets andra hälft

1500 SEK

Värdering: 3 000 SEK

Tvådelat, fanerat med idegran, överdel med tre dörrar med vitrin, underdel med tre skåp samt lådor, höjd ca 198, 147 x 43 cm