Bilder VITRINSKÅP, idegran, 1900-talets andra hälft
VITRINSKÅP, idegran, 1900-talets andra hälft
Tvådelat, fanerat med idegran, överdel med tre dörrar med vitrin, underdel med tre skåp samt lådor, höjd ca 198, 147 x 43 cm
200 SEK