Auktioner Konst & Grafik MONA HUSS WALLIN (född 1944), färglitografi, signerad och daterad -77

Bilder MONA HUSS WALLIN (född 1944), färglitografi, signerad och daterad -77

MONA HUSS WALLIN (född 1944), färglitografi, signerad och daterad -77

14 timmar 41 minuter

2026-01-27 19:12

1300 SEK

Värdering: 1 000 SEK

Röda sten Göteborg, numrerad 46/460, ca 58 x 71 cm