Bilder MONA HUSS WALLIN (född 1944), färglitografi, signerad och daterad -77
MONA HUSS WALLIN (född 1944), färglitografi, signerad och daterad -77
Röda sten Göteborg, numrerad 46/460, ca 58 x 71 cm