Auktioner Speglar SPEGEL, målat trä, art déco, 1930-tal

Bilder SPEGEL, målat trä, art déco, 1930-tal

SPEGEL, målat trä, art déco, 1930-tal

250 SEK

Värdering: 800 SEK

Förgylld randdekor, 104 x 41 cm

4 timmar
Gästrikland
4 timmar
Gästrikland

150 SEK

4 timmar
Gästrikland

125 SEK

4 timmar
Gästrikland