Auktioner Konst & Grafik GUILLERMO SILVA SANTAMARIA (1921-2007), färgetsningar, 2 st, signerade och numrerade 3/100
Bilder GUILLERMO SILVA SANTAMARIA (1921-2007), färgetsningar, 2 st, signerade och numrerade 3/100
GUILLERMO SILVA SANTAMARIA (1921-2007), färgetsningar, 2 st, signerade och numrerade 3/100
"Lanza Roto" och "El Enano", bildstorlek 24 x 30,5 cm, inkl. ram 44,5 x 47,5 cm