Auktioner Konst & Grafik GUILLERMO SILVA SANTAMARIA (1921-2007), färgetsningar, 2 st, signerade och numrerade 3/100

Bilder GUILLERMO SILVA SANTAMARIA (1921-2007), färgetsningar, 2 st, signerade och numrerade 3/100

GUILLERMO SILVA SANTAMARIA (1921-2007), färgetsningar, 2 st, signerade och numrerade 3/100

1 timme 49 minuter

2026-01-28 19:30

Värdering: 600 SEK

"Todo Por Ella" och "Tentacion", bildstorlek 24 x 30,5 cm, inkl. ram 44,5 x 47,5 cm