Auktioner Konst & Grafik ARDY STRÜWER (1939-2023), färglitografi, signerad och daterad 1995

Bilder ARDY STRÜWER (1939-2023), färglitografi, signerad och daterad 1995

ARDY STRÜWER (1939-2023), färglitografi, signerad och daterad 1995

300 SEK

Värdering: 800 SEK

Komposition med blommor "St Paulde vence II", numrerad 40/70, ca 49 x 39, inkl ram 68 x 57 cm

375 SEK