Auktioner Konst & Grafik OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, akvarell, signerad

Bilder OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, akvarell, signerad

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, akvarell, signerad

2 timmar 2 minuter

2026-01-25 18:28

Värdering: 400 SEK

Komposition, otydligt signerad, ca 26 x 23, inkl ram 42 x 37,5 cm

50 SEK

2 300 SEK