Auktioner Konst & Grafik OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, 1800-tal, osignerad

Bilder OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, 1800-tal, osignerad

OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, 1800-tal, osignerad

13 timmar 50 minuter

2026-01-28 18:54

300 SEK

Värdering: 600 SEK

Bergslandskap, ca 41 x 53 cm, inkl ram ca 58 x 70 cm

11 timmar

11 timmar

11 timmar

100 SEK

12 timmar