Auktioner Konst & Grafik OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, signerad

Bilder OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, signerad

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, signerad

12 timmar 54 minuter

2026-01-28 18:02

Värdering: 500 SEK

Kvinnostudie, ca 70 x 49, inkl ram 89 x 68 cm

11 timmar

11 timmar

11 timmar

100 SEK

11 timmar