Auktioner Konst & Grafik OLLE NYMAN (1909-1999)

Bilder OLLE NYMAN (1909-1999)

OLLE NYMAN (1909-1999)

250 SEK

Värdering: - SEK

Figurscen, signerad och daterad -90, färglitografi, numrerad 206/260, bildmått 45x56 cm

Kanonauktioner

Prästkragens väg 15
132 45 Saltsjö-Boo
Södermanland

info@kanonauktioner.se
Tel: 070-816 43 39

50 SEK

50 SEK