Auktioner Konst & Grafik Olja på duk, Signerad- okänd konstnär

Bilder Olja på duk, Signerad- okänd konstnär

Olja på duk, Signerad- okänd konstnär

Värdering: - SEK

För frakt, kontakta oss för offert.

Bergviks Auktionstjänst

Lappstadsvägen 13 B
820 23 Bergvik

info@auktionstjanst.se
Tel: 076-102 65 82 Lennart

50 SEK