Auktioner Konst & Grafik Olja på duk, Okänd konstnär, Signerad AB

Bilder Olja på duk, Okänd konstnär, Signerad AB

Olja på duk, Okänd konstnär, Signerad AB

100 SEK

Värdering: - SEK

För frakt, kontakta oss för offert.

Bergviks Auktionstjänst

Lappstadsvägen 13 B
820 23 Bergvik

info@auktionstjanst.se
Tel: 076-102 65 82 Lennart

50 SEK