Auktioner Konst & Grafik Carl Brandt, Olja på duk, Signerad

Bilder Carl Brandt, Olja på duk, Signerad

Carl Brandt, Olja på duk, Signerad

650 SEK

Värdering: - SEK

För frakt, kontakta oss för offert.

Bergviks Auktionstjänst

Lappstadsvägen 13 B
820 23 Bergvik

info@auktionstjanst.se
Tel: 076-102 65 82 Lennart

50 SEK