Auktioner Konst & Grafik Hugo Carlberg, Olja på duk "Vårafton", Signerad

Bilder Hugo Carlberg, Olja på duk "Vårafton", Signerad

Hugo Carlberg, Olja på duk "Vårafton", Signerad

100 SEK

Värdering: - SEK

För frakt, kontakta oss för offert.

Bergviks Auktionstjänst

Lappstadsvägen 13 B
820 23 Bergvik

info@auktionstjanst.se
Tel: 076-102 65 82 Lennart

60 SEK