Auktioner Konst & Grafik Litografi, Otydlig signatur, Signerad-48, N:o 78/100

Bilder Litografi, Otydlig signatur, Signerad-48, N:o 78/100

Litografi, Otydlig signatur, Signerad-48, N:o 78/100

Värdering: - SEK

Bergviks Auktionstjänst

Lappstadsvägen 13 B
820 23 Bergvik

info@auktionstjanst.se
Tel: 076-102 65 82 Lennart

375 SEK