Auktioner Konst & Grafik Reinhold Ljungren- Olja på pannå, Motiv från: "Utby Rättvik Siljan", Signerad-46
Bilder Reinhold Ljungren- Olja på pannå, Motiv från: "Utby Rättvik Siljan", Signerad-46
Reinhold Ljungren- Olja på pannå, Motiv från: "Utby Rättvik Siljan", Signerad-46
Med särskild gåvobrev från konstnären.