Auktioner Konst & Grafik Reinhold Ljungren- Olja på pannå, Motiv från: "Utby Rättvik Siljan", Signerad-46

Bilder Reinhold Ljungren- Olja på pannå, Motiv från: "Utby Rättvik Siljan", Signerad-46

Reinhold Ljungren- Olja på pannå, Motiv från: "Utby Rättvik Siljan", Signerad-46

950 SEK

Värdering: - SEK

Med särskild gåvobrev från konstnären.

Bergviks Auktionstjänst

Lappstadsvägen 13 B
820 23 Bergvik

info@auktionstjanst.se
Tel: 076-102 65 82 Lennart