Auktioner Konst & Grafik G. Anjou- Olja på duk, "Vinterlandskap", Signerad 1915

Bilder G. Anjou- Olja på duk, "Vinterlandskap", Signerad 1915

G. Anjou- Olja på duk, "Vinterlandskap", Signerad 1915

100 SEK

Värdering: - SEK

För frakt, kontakta oss för offert.

Bergviks Auktionstjänst

Lappstadsvägen 13 B
820 23 Bergvik

info@auktionstjanst.se
Tel: 076-102 65 82 Lennart

60 SEK