Auktioner Konst & Grafik STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976)

Bilder STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976)

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976)

Värdering: - SEK

Figurkomposition, signerad, färglitografi, numrerad 36/60, bladmått 70x52 cm

Kanonauktioner

Prästkragens väg 15
132 45 Saltsjö-Boo
Södermanland

info@kanonauktioner.se
Tel: 070-816 43 39