Auktioner Konst & Grafik MAX WALTER SVANBERG (1912-1944)

Bilder MAX WALTER SVANBERG (1912-1944)

MAX WALTER SVANBERG (1912-1944)

Värdering: - SEK

Figurkomposition, signerad, färglitografi, daterad i trycket 57, numrerad 16/200, bildmått 70x60 cm

Kanonauktioner

Prästkragens väg 15
132 45 Saltsjö-Boo
Södermanland

info@kanonauktioner.se
Tel: 070-816 43 39