Auktioner Möbler SNEDKLAFFSEKRETÄR, 17 / 1800-tal

Bilder SNEDKLAFFSEKRETÄR, 17 / 1800-tal

SNEDKLAFFSEKRETÄR, 17 / 1800-tal

300 SEK

Värdering: - SEK

Fanerat i lövträ med intarsiadekor, beslag i mässing, invändigt med lådinredning, och lönnfack, höjd 103, 53 x 105 cm

Kanonauktioner

Prästkragens väg 15
132 45 Saltsjö-Boo
Södermanland

info@kanonauktioner.se
Tel: 070-816 43 39

350 SEK