Bilder SNEDKLAFFSEKRETÄR, 17 / 1800-tal
SNEDKLAFFSEKRETÄR, 17 / 1800-tal
Fanerat i lövträ med intarsiadekor, beslag i mässing, invändigt med lådinredning, och lönnfack, höjd 103, 53 x 105 cm