Auktioner Konst & Grafik OLLE AGNELL (1923-2015)

Bilder OLLE AGNELL (1923-2015)

OLLE AGNELL (1923-2015)

Värdering: - SEK

Komposition, signerad, färgträsnitt, numrerad 3/20, bildmått 35 x 50 cm

Kanonauktioner

Prästkragens väg 15
132 45 Saltsjö-Boo
Södermanland

info@kanonauktioner.se
Tel: 070-816 43 39