Auktioner Konst & Grafik GÖSTA WERNER (1909-1989)

Bilder GÖSTA WERNER (1909-1989)

GÖSTA WERNER (1909-1989)

200 SEK

Värdering: - SEK

Komposition, signerad och daterad -68, färglitografi, numrerad 26/90, bildmått 35 x 48 cm

Kanonauktioner

Prästkragens väg 15
132 45 Saltsjö-Boo
Södermanland

info@kanonauktioner.se
Tel: 070-816 43 39