Auktioner Konst & Grafik GÖSTA WERNER (1909-1989)

Bilder GÖSTA WERNER (1909-1989)

GÖSTA WERNER (1909-1989)

Värdering: - SEK

Figurkomposition, signerad och daterad -68, färglitografi, numrerad 22/60, bildmått 48 x 40 cm

Kanonauktioner

Prästkragens väg 15
132 45 Saltsjö-Boo
Södermanland

info@kanonauktioner.se
Tel: 070-816 43 39