Auktioner Konst & Grafik OLLE ZETTERQUIST (1927-2004)

Bilder OLLE ZETTERQUIST (1927-2004)

OLLE ZETTERQUIST (1927-2004)

Värdering: - SEK

Komposition, signerad och daterad 1954, gouach, bildmått 32 x 48 cm

Kanonauktioner

Prästkragens väg 15
132 45 Saltsjö-Boo
Södermanland

info@kanonauktioner.se
Tel: 070-816 43 39