Auktioner Konst & Grafik NALLE WERNER (1913-1991)

Bilder NALLE WERNER (1913-1991)

NALLE WERNER (1913-1991)

Värdering: - SEK

"Spaceflower II", signerad och daterad -68, färglitografi, bildmått 45 x 55 cm

Kanonauktioner

Prästkragens väg 15
132 45 Saltsjö-Boo
Södermanland

info@kanonauktioner.se
Tel: 070-816 43 39