Auktioner Konst & Grafik LENNART GRAM (1910-1996)

Bilder LENNART GRAM (1910-1996)

LENNART GRAM (1910-1996)

Värdering: - SEK

"I skidspåret", signerad och daterad 1978, färglitografi, numrerad 96/210, bildmått 38 x 45 cm

Kanonauktioner

Prästkragens väg 15
132 45 Saltsjö-Boo
Södermanland

info@kanonauktioner.se
Tel: 070-816 43 39