Auktioner Konst & Grafik TOM KRESTENSEN (1927-2017)

Bilder TOM KRESTENSEN (1927-2017)

TOM KRESTENSEN (1927-2017)

200 SEK

Värdering: - SEK

"Triangeldrama", signerad och daterad -71, färglitografi, numrerad 28/60, bildmått 60 x 49 cm

Kanonauktioner

Prästkragens väg 15
132 45 Saltsjö-Boo
Södermanland

info@kanonauktioner.se
Tel: 070-816 43 39