Auktioner Konst & Grafik PER MEDSTRAND (Född 1957)

Bilder PER MEDSTRAND (Född 1957)

PER MEDSTRAND (Född 1957)

Värdering: - SEK

"Fönster i solnedgång", signerad P Medstrand, akvarell, bladmått 35 x 25 cm

Kanonauktioner

Prästkragens väg 15
132 45 Saltsjö-Boo
Södermanland

info@kanonauktioner.se
Tel: 070-816 43 39