Auktioner Möbler VITRINSKÅP, 1900-tal, England

Bilder VITRINSKÅP, 1900-tal, England

VITRINSKÅP, 1900-tal, England

200 SEK

Värdering: - SEK

Mörkbetsat mahognyfaner, invändigt med hyllplan, höjd 193, 130 x 41 cm

Kanonauktioner

Prästkragens väg 15
132 45 Saltsjö-Boo
Södermanland

info@kanonauktioner.se
Tel: 070-816 43 39

350 SEK