Auktioner Möbler SYBORD, 1800-tal

Bilder SYBORD, 1800-tal

SYBORD, 1800-tal

Värdering: - SEK

Fanerat i mahogny, på hjultrissor i porslin, höjd 72,5, 60,5 x 43,5 cm

Kanonauktioner

Prästkragens väg 15
132 45 Saltsjö-Boo
Södermanland

info@kanonauktioner.se
Tel: 070-816 43 39