Auktioner Möbler SOFFBORD, Nordiska Kompaniet, Louis XV-stil

Bilder SOFFBORD, Nordiska Kompaniet, Louis XV-stil

SOFFBORD, Nordiska Kompaniet, Louis XV-stil

200 SEK

Värdering: - SEK

1900-talets första hälft, skiva i terrazzo, fanérad med lövträ, beslag och list i mässing, etikettmärkt undertill NK, numrerad 5273 208, höjd 55, diameter 60 cm

Kanonauktioner

Prästkragens väg 15
132 45 Saltsjö-Boo
Södermanland

info@kanonauktioner.se
Tel: 070-816 43 39

350 SEK