Auktioner Konst & Grafik Mårten Andersson, Färglitografi- Motiv ur: Iggesundsmappen, Signerad N:o 266/400
Bilder Mårten Andersson, Färglitografi- Motiv ur: Iggesundsmappen, Signerad N:o 266/400
Mårten Andersson, Färglitografi- Motiv ur: Iggesundsmappen, Signerad N:o 266/400
För frakt, kontakta oss för offert.