Auktioner Konst & Grafik Mårten Andersson, Färglitografi- Motiv ur: Iggesundsmappen, Signerad N:o 266/400

Bilder Mårten Andersson, Färglitografi- Motiv ur: Iggesundsmappen, Signerad N:o 266/400

Mårten Andersson, Färglitografi- Motiv ur: Iggesundsmappen, Signerad N:o 266/400

850 SEK

Värdering: - SEK

För frakt, kontakta oss för offert.

Bergviks Auktionstjänst

Lappstadsvägen 13 B
820 23 Bergvik

info@auktionstjanst.se
Tel: 076-102 65 82 Lennart

60 SEK