Auktioner Konst & Grafik Mårten Andersson, Färglitografi- "Lilla Spelemannnen", Signerad N:o 362/375

Bilder Mårten Andersson, Färglitografi- "Lilla Spelemannnen", Signerad N:o 362/375

Mårten Andersson, Färglitografi- "Lilla Spelemannnen", Signerad N:o 362/375

3000 SEK

Värdering: - SEK

Bergviks Auktionstjänst

Lappstadsvägen 13 B
820 23 Bergvik

info@auktionstjanst.se
Tel: 076-102 65 82 Lennart

375 SEK