Auktioner Konst & Grafik Mårten Andersson, Färglitografi- "Lilla Spelemannnen", Signerad N:o 362/375
Bilder Mårten Andersson, Färglitografi- "Lilla Spelemannnen", Signerad N:o 362/375
Mårten Andersson, Färglitografi- "Lilla Spelemannnen", Signerad N:o 362/375