Auktioner Konst & Grafik Monogramsignerad K.J 1976 olja på duk, "Segelbåt", mått 98 x 93 cm

Bilder Monogramsignerad K.J 1976 olja på duk, "Segelbåt", mått 98 x 93 cm

Monogramsignerad K.J 1976 olja på duk, "Segelbåt", mått 98 x 93 cm

50 SEK

Värdering: - SEK

Auktionshus Skåne-Blekinge

Byagatan 100
291 73 Önnestad

info@auktionshusskaneblekinge.se
Tel: 044-253 34 99

375 SEK