Auktioner Konst & Grafik Maurice P. lito Contrast III. 39x55. M3/

Bilder Maurice P. lito Contrast III. 39x55. M3/

Maurice P. lito Contrast III. 39x55. M3/

1 timme 55 minuter

2026-01-25 18:13

2 SEK

Värdering: - SEK

Litografi numrerad 83/110
MAURICE PASTERNAK, färgetsning, "Contraste III",
Daterad 1982
Signerad
Se bilder

Jämtloppan

Förläggarvägen 14
830 21 Tandsbyn

info@jamtloppan.se
Tel: 070-213 80 83