Auktioner Konst & Grafik Carl Julius, "Tjäder", olja på duk, signerad.

Bilder Carl Julius, "Tjäder", olja på duk, signerad.

Carl Julius, "Tjäder", olja på duk, signerad.

100 SEK

Värdering: - SEK

Även signerad a tergo.

Ystads auktioner

Östra Zinkgatan 3
27139 YSTAD

info@ystadsauktioner.se
0411-35 02 30

50 SEK