Auktioner Konst & Grafik Akvarell, oidentifierad konstnär, signerad och daterad 1988, 29 X 21 cm

Bilder Akvarell, oidentifierad konstnär, signerad och daterad 1988, 29 X 21 cm

Akvarell, oidentifierad konstnär, signerad och daterad 1988, 29 X 21 cm

1 timme 55 minuter

2026-01-24 20:24

50 SEK

Värdering: 400 SEK

Sikö Auktioner

Alevägen 1
291 62 Kristianstad

info@sikoauktioner.se
Tel: 044-12 87 60