Auktioner Konst & Grafik Porträtt, olja på pannå, osignerad, 18/1900-tal, 15,5 X 11,5 cm

Bilder Porträtt, olja på pannå, osignerad, 18/1900-tal, 15,5 X 11,5 cm

Porträtt, olja på pannå, osignerad, 18/1900-tal, 15,5 X 11,5 cm

1 timme 50 minuter

2026-01-24 20:42

300 SEK

Värdering: 300 SEK

Sikö Auktioner

Alevägen 1
291 62 Kristianstad

info@sikoauktioner.se
Tel: 044-12 87 60